Wideo
Obrzęk, ból i skurcze mięśni nóg: 3 prawdziwi towarzysze zatkanych naczyń krwionośnych. Jak rozwiązać ten problem w warunkach domowych?

21:46, 19.07.2022
Masz wieczorem opuchnięte nogi? Opuchnięte stopy, a na kostkach masz odciśnięte ślady? To mogą być obrzęki żylne, występujące w przypadku, gdy otaczający płyn przedostaje się przez osłabione i zatkane naczynia krwionośne. Obrzękowi towarzyszy ból mięśni i skurcze, które są skutkiem zaburzeń przepływu krwi.
Każdy wie, że ciśnienie krwi, udar i zawał serca są wynikiem „zatkanych” cholesterolem naczyń krwionośnych. Jednakże niewiele osób zdaje sobie sprawę z faktu, że to jedynie czubek góry lodowej.  „Zatkane” naczynia są odpowiedzialne za 9 na 10 chorób przewlekłych uważanych za nieuleczalne.
Masz bóle głowy i wahania ciśnienia krwi. Odczuwasz ból stawów, które strzelają, ledwo jesteś w stanie obrócić szyję, czy się pochylić. Wieczorem masz obrzęknięte nogi, a rano opuchniętą twarz. W uszach Ci dzwoni. Twoje palce zdają się odrętwiałe, a ręce i stopy są zimne. Pogorszył Ci się wzrok. Pamięć funkcjonuje coraz gorzej. Nie masz już na nic sił i energii. Wiele osób mówi, że to właśnie jest starość. Ale tak nie jest
Dlaczego naczynia krwionośne odpowiadają za 90% dobrego samopoczucia?
Co jeszcze poza cholesterolem zanieczyszcza naczynia krwionośne?
4 oczywiste objawy złych naczyń krwionośnych oraz 7 ukrytych
Jak bezpiecznie czyścić naczynia krwionośne w domu?
Na te pytania odpowiedział Dr. Jerzy Jackowski, eksperta w dziedzinie chorób sercowo-naczyniowych.

Dr. Jerzy Jackowski wyleczył ponad 500 pacjentów z różnymi problemami sercowo-naczyniowymi.

Dr. Jerzy Jackowski Absolwent Akademii Medycznej w Gdańsku. W okresie pracy w I Klinice Chirurgii Ogólnej od 1973 roku zdobył I i II stopień specjalizacji z zakresu Chirurgii Ogólnej oraz obronił doktorat eksperymentalny. Jest autorem lub współautorem ponad 200 prac naukowych oraz ponad 20 książek z zakresu medycyny środowiskowej. Jest absolutnie przekonany, że nasze naczynia krwionośne odpowiadają za 90% zdrowia organizmu, a od ich czystości i drożności zależy nasze samopoczucie.

Dlaczego naczynia krwionośne stanowią 90% zdrowia?

- Panie Dr. Jerzy Jackowskiie, twierdzi Pan, że 90% zdrowia organizmu zależy od naczyń krwionośnych? Czemu?

- Jaki jest największy organ w ludzkim ciele? Niewiele osób wie. Nawet studenci często się mylą. Najczęstsze mówią, że to mózg i wątroba. Bardziej wykształceni mówią, że to skóra. Ale w rzeczywistości największym narządem jest nasz układ sercowo-naczyniowy.

Układ naczyniowy człowieka jest 2,5 razy dłuższyniż równik Ziemi.

Wyobrażać sobie. Jeśli „weźmiemy” wszystkie naczynia krwionośne z organizmu jednej osoby i połączymy je ze sobą, otrzymamy wstęgę o długości około 100 000 kilometrów.
A równik Ziemi ma 40 000 kilometrów długości. Okazuje się, że naczynia krwionośne tylko 1 osoby są wystarczająco długie, aby okrążyć planetę 2,5 razy.

Co o tym myślicie?

Naczynia krwionośne nie są jedynie rureczkami, którymi płynie krew. To wyjątkowy i skomplikowany narząd, a każde zaburzenie w jego funkcjonowaniu wywołuje choroby.

Zatkane naczynia w nogach powodują żylaki, obrzęk, uczucie ciężkości, uczucie zimna w nogach lub wręcz przeciwnie – silne uczucie pieczenia w stopach. Popękane pięty. Słabe krążenie nie chroni przed bakteriami, więc zwiększa się ryzyko wystąpienia grzybicy stóp. Paznokcie stają się szorstkie.

Zablokowane naczynia, które dostarczają krew do wątroby powodują stłuszczenie. Po spożyciu tłustych potraw odczuwasz gorzki smak w ustach.

Zablokowane naczynia krwionośne w stawach mogą wysuszyć chrząstkę. Stawy zaczynają strzelać i bolec, wzrasta ryzyko osteochondrozy i przepuklin.

Jeśli naczynia odbytnicy tracą ton, zaczynają pojawiać się fioletowe hemoroidy.

Zablokowanie naczyń krwionośnych oka  powoduje pogorszenie wzroku, pojawiają się mrówki przed oczami. Rozwija się zaćma. Uważamy, że czerwone oczy pojawiają się w wyniku przemęczenia, lecz w rzeczywistości jest to mikro krwotok, będący efektem uszkodzenia mniejszych naczyń włosowatych w gałkach ocznych.

Przy niewystarczającym krążeniu mózgowym pojawiają się zawroty głowy, szum w uszach i utrata pamięci. Czy kiedykolwiek zdarzyło Wam się iść do kuchni i zapomnieć, po co tam poszliście? Albo nie mogliście przypominać sobie jakiegoś słowa czy imienia. To objawy upośledzenia funkcji poznawczych spowodowane problemem dużych naczyń krwionośnych w mózgu.

I oczywiście królem złych naczyń krwionośnych jest nadciśnienie. Nadciśnienie jest ojcem udaru i bratem zawału serca.
Naczynia krwionośne tworzą nasz system pokarmowy, to przez nie płynie życie. Jeśli przerwiesz ważny odcinek tej „drogi życia”, samo życie się zatrzyma.

„Zatkane” naczynia oznaczają głód wszystkich narządów.

Nadwaga bezpośrednio łączy się chorobami naczyń krwionośnych. Żyły zatkane cholesterolem głodzą inne narządy, ponieważ nie dostarczają im niezbędnych składników odżywczych. Mózg wysyła wiadomość „Musisz jeść”. No i człowiek je. Ale organy nadal nie otrzymują właściwych ilości składników odżywczych, ponieważ żyły są zatkane. Mózg nadal sygnalizuje, że trzeba jeść. To błędne koło kręci się bez przerwy.

To właśnie źródło nieustannej chęci, by coś zjeść i apetytu na słodycze oraz tłuste potrawy. Organizm potrzebuje kalorii.

Gdy moi koledzy mówią ludziom: „Macie nadciśnienie z powodu nadwagi” – mylą przyczynę ze skutkiem. Nadciśnienie nie pojawia się z powodu nadwagi. Jest dokładnie odwrotnie.

Zamieniłbym wypowiedzenie „Bez zdrowia nie ma szczęścia” na „Nie ma zdrowia bez czystych naczyń krwionośnych”.
ded
Dlatego zawsze powtarzam: jeśli pragniesz normalnego życia, oczyść naczynia krwionośne. Czyste naczynia krwionośne są kluczem do pozbycia się większości chorób przewlekłych, z których niektóre są uważane za „nieuleczalne”.
Co poza cholesterolem zatyka naczynia krwionośne?
Wszyscy wiemy o niebezpieczeństwach związanych z cholesterolem. Może blokować naczynia krwionośne, osłabiać ściany naczyń krwionośnych, a tym samym wpływać na krążenie krwi. Jednak cholesterol nie jest jedynym winowajcą.

6,2 kg
to całkowita masa zanieczyszczeń gromadzących się w naczyniach do 50 roku życia.

Cholesterol

Tak, macie rację. Blaszki cholesterolu lub „blaszki miażdżycowe” odpowiadają za około 65-70% zanieczyszczenia naczyń krwionośnych.
W wieku 50 lat w naczyniach gromadzi się około 5 kg płytek cholesterolowych. Złogi cholesterolu zwężają światło naczynia 4-5 razy.
Wyobraźcie sobie, że jeśli normalne światło naczynia krwionośnego ma szerokość jednego palca, to 5 kg blaszek zmniejszają światło do wielkości 4 zapałek.
Płytki cholesterolu same w sobie nie zagrażają życiu. Tak, obniżają jakość życia, powodują skoki ciśnienia, bóle głowy i stawów, osłabienie i apatię. O wiele bardziej niebezpieczna jest masa skrzepów krwi w naczyniach.
Masa skrzepów krwi
Gromadzi się ich znacznie mniej: „Całkowita” masa około 800 g - 1 kg. Jednak ich niebezpieczeństwo polega na tym, że są niestabilne. Zakrzep krwi może w każdej chwili się oderwać.
Jeśli skrzep jest wystarczająco duży, to mocno „zatyka” naczynie krwionośne. Powodując niedokrwienie - całkowite zaprzestanie dopływu krwi do narządu.
Udar niedokrwienny - zablokowanie naczynia krwionośnego w mózgu. Zawał serca - zablokowanie tętnicy sercowej. Niedokrwienie wątroby, zapadnięcie się płuc, niewydolność nerek. Hemoroidy to nic innego jak niedokrwienie naczyń odbytnicy. Zatykanie nawet małych naczyń w nogach z czasem prowadzi do martwicy - zgorzeli.
Sole wapnia
Sole wapnia w naczyniach krwionośnych – chemiczny osad pozostawiony przez różne produkty spożywcze i suplementy diety. W wieku 50 lat gromadzi się około 300-400 gramów. Większość gromadzi się w naczyniach mózgu.
Niebezpieczeństwo polega na tym, że sole mają ostrą, krystaliczną strukturę. W przypadku natychmiastowego zwężenie światła żył prowadzi do skurczu naczyń krwionośnych, którego przyczyną jest stres, wysiłek fizyczny czy pogoda, a wówczas ostra krawędź kryształu może rozerwać ścianę naczynia. Rozerwanie naczynia krwionośnego w mózgu nazywane jest udarem krwotocznym.
4 oczywiste objawy złych naczyń krwionośnych oraz 7 ukrytych
- Jakie objawy wskazują na to, że naczynia krwionośne są zatkane? Jak zrozumieć sygnał organizmu: „Pilnie oczyścić naczynia krwionośne”?
- Jeśli skończyliście 45 lat i nigdy nie stosowaliście środki na oczyszczenie naczyń krwionośnych, prawdopodobnie w każdej chwili mogą pojawić się problemy.
45 lat
to granica, po której ważne jest oczyszczenie naczyń krwionośnych.
Zatykanie się naczyń krwionośnych cholesterolem i zakrzepami to tak naprawdę naturalny proces związany ze starzeniem się. Złe odżywianie się, leki, palenie tytoniu i alkohol przyspieszają proces ich gromadzenia 5-8-krotnie. To nasza rzeczywistość, w której żyjemy.
Główny objaw zanieczyszczenia naczyń krwionośnych
Jeżeli zdiagnozowano u ciebie nadciśnienie, możesz mnie nawet nie słuchać. Nadciśnienie jest królem chorób naczyń krwionośnych.
Czy masz problemy z wahaniami ciśnienia krwi? Czy twoje ciśnienie jest zawsze wysokie i stale musisz przyjmować środki, by go znormalizować? No cóż, warto wiedzieć, że zachowaliście jedynie 30% światła w naczyniach krwionośnych. Reszta może być gęsto pokryta blaszkami cholesterolu, skrzepami krwi i zwapnieniami.
Dlatego też najmniejszy stres, zmiana pogody, burza magnetyczna natychmiast odbijają się na twoim samopoczuciu. Wzrasta ciśnienie krwi, czujesz się, jakby ktoś walił w twoją głowę młotkiem, bolą cię stawy.
4 problemy wywoływane przez zatkane naczynia krwionośne:
7 ukrytych objawów:
Czy masz któryś z tych objawów? Twoje ciało sygnalizuje Ci, że naczynia krwionośne potrzebują oczyszczenia.
Najczęściej ludzie mają jednocześnie kilka objawów w różnych kombinacjach. A czasem wszystkie na raz
Większość próbuje rozwiązywać każdy problem oddzielnie. Biorą tabletki na nadciśnienie, stosują maści na żylaki, hemoroidy, żele na osteochondrozę. I oczywiście środki przeciwbólowe, przeciwbólowe, przeciwbólowe...
Z reguły jest to ciągła strata pieniędzy. Ponieważ przyczyną wszystkich problemów jest zablokowanie naczyń krwionośnych. Ważne jest, aby zrozumieć, że regenerację organizmu najlepiej rozpocząć od oczyszczenia naczyń krwionośnych.
Jak oczyścić naczynia krwionośne z cholesterolu, zakrzepów i innych złogów?
- Wyobraźmy sobie Panią, niejaką Irenę Szumską z Katowic. Ma 77 lat, mężatka, ma nadwagę, nadciśnienie i żylaki. Przy zmianach pogody reaguje lepiej niż barometr: pojawiają się bóle stawów, osłabienie, ospałość i migreny.
Jak możemy jej pomóc? Jak może oczyścić żyły, jeśli nie chce konsultować się z lekarzem i usłyszeć bezużytecznych rad, takich jak: „schudnąć”, „ćwiczyć”, „zdrowo się odżywiać”, „to już taki wiek” itp.?
Większość środków nie pomaga, tylko powoduje uzależnienie.
bab
Irena Szumska z wnuczką
- Tak, specjaliści często nie zauważają, że wszystkie te problemy mają tylko jeden powód. Dlatego w pełni rozumiem niechęć do kontaktu z nimi. Jednak Pani Irena świetnie poradzi sobie samodzielnie.
Mogę wskazać tylko jeden ze skutecznych produktów, który pomaga oczyścić naczynia krwionośne – to Cardivil. Cardivil może przedłużyć życie o 11-17 lat, napełniając je energią i lekkością, a nie cierpieniem i utratą witalności.
Bezpieczny jak herbata ziołowa. A pod względem skuteczności ustępuje tylko chirurgicznemu czyszczeniu naczyń krwionośnych za pomocą stentu. Ale w przeciwieństwie do operacji nie powoduje powikłań ani skutków ubocznych. Stosowanie Cardivil pomaga oczyścić naczynia krwionośne. Od dużych tętnic po małe i kruche naczynia włosowate.
Składniki ziołowe Cardivil wspomagają eliminację cholesterolu z naczyń krwionośnych; Zakrzepów krwi przyczepionych do ścian naczyń krwionośnych; złogów wapnia i innych pierwiastków. Wszystkiego, co zakłóca swobodny przepływ krwi.
Cardivil pomaga usunąć wszystkie zanieczyszczenia, które gromadziły się w naczyniach krwionośnych przez lata i są toksyczne dla organizmu.
W 1,5 miesiąca Cardivil rozpuszcza i usuwa 4 kg blaszek cholesterolowych. Rozpuszcza 900 gramów - 1 kg masy zakrzepowej i zmywa 350-400 gramów złogów soli.
Wraz z nimi znikają bóle głowy i szumy uszne. Mózg, który jest odżywiany przez czyste naczynia krwionośne, działa z prędkością superkomputera. Myśli są jasne i pozytywne.
Doznania stają się intensywniejsze, teraz możesz słyszeć dźwięki, których wcześniej nie docierały do ciebie. Poprawia ci się słuch i teraz jesteś w stanie słychać cichą rozmowę, która toczy się w sąsiednim pokoju.
Węch staje się bardziej wyrafinowany.  Znika zatkany nos i niektóre rodzaje alergii. Oskrzela zapewniają głębszy i bardziej regularny oddech. Świeże powietrze, które wypełnia płuca, rozprzestrzeniania się po organizmie przyjemnymi falami, wywołując uczucie delikatnej euforii.
Smak staje się coraz bogatszy. Zwykłe potrawy wywołują niezwykle przyjemne doznania smakowe. Jesz mniej, a uczucie sytości pojawia się szybciej. Znika apetyt na słodycze i tłuste potrawy.
Stawy śpiewają „dziękuję”, bo już nie bolą. Nie słychać już trzasków, a dzięki przywróceniu odpowiedniego poziomu mazi stawowej, ruchy stają się płynniejsze. To jak zmiana oleju w samochodzie: wymiana czarnego płynu z kawałkami metalu na świeży, czysty olej, który zapewnia idealny poślizg.
- Imponujące. Mówiąc szczerze, nigdy nie słyszałem o Cardivil. Mam jedynie ogólnikową wiedzę na temat nutraceutyków. W Japonii i Izraelu są oficjalnie uznawane za najlepszą metodę na nadciśnienie. Jednakże w Polsce do produktów tych nadal podchodzi się z dużą dozą sceptycyzmu.
- Pani Irena prawdopodobnie wypróbowała setki różnych suplementów diety i innych środków zaradczych, a potem postanowiła nie wydawać więcej pieniędzy na rozczarowujące „cudowne” środki.
Pozwólcie opowiedzieć ciekawą historię o braku zaufania.
W 1928 r. odkryto pierwszy antybiotyk – penicylinę. Była w stanie pomóc pozbyć się czerwonki i tyfusu, które pochłaniały w tamtych czasach wiele żyć.
Jednak większość z nich nie wierzyła, że ​​nowy lek może im pomóc, ponieważ już 1000 razy byli rozczarowani w swoich próbach wyleczenia. Ci, którzy nie bali się próbować 1001 raz, zostali wyleczeni. Ci, którzy zrezygnowali ze słowami „Kolejne bezużyteczne cudowne lekarstwo”, spotkała śmierć, choć ocalenie mieli tuż pod nosem.
Nasze wątpliwości to prawdziwi zdrajcy, przez których tracimy wiele możliwości w obawie przed próbą zrobienia przynajmniej czegoś.
Kiedyś penicylina pokonała poważne choroby: czerwonkę, tyfus, dżumę płucną. Teraz Cardivil ma wszelkie szanse na wykorzenienie chorób naczyniowych. Japonia, Kanada, Korea, Szwajcaria i Izrael już stawiają pierwsze kroki - zaaprobowały oczyszczanie naczyń krwionośnych tym środkiem.
W Polsce Cardivil jest oficjalnie przepisywany w jednym miejscu - w prywatnym centrum medycznym w stolicy. Zwracać się tam mogą tylko osoby bardzo zamożne. Przepisują im terapie zgodnie z izraelskimi protokołami, a nie według naszych metod. Dlatego ludzie cieszą się wynikami, a nie niekończącym się procesem pozbycia się swego problemu.
Nasi specjaliści proponują reszcie obywateli stosować mniej skuteczne środki.
- Zgadzam się, zwątpienie to nasz największy wróg, dlatego nie boję się próbować nowych rzeczy.
Gdy tylko produkt dostanie się do organizmu, zaczyna działać jak naturalne laboratorium.
Ekstrakty roślinne w składzie Cardivil pomagają „rozsadzać” złogi cholesterolu w naczyniach krwionośnych, zapewniając tym samym swobodne krążenie krwi.
Po dostaniu się do organizmu produkt zaczyna działać jak naturalne laboratorium.
Dlatego Cardivil jest tak skuteczny – bierzesz żywe ekstrakty. Podczas gdy inne środki nie dają takiego efektu.
Działanie Cardivil zapewnia natychmiastową absorpcję żywych cząsteczek. Starannie dobrane ekstrakty są łatwo wchłaniane przez ściany przełyku. Dzięki temu Cardivil nie powoduje zgagi, goryczy w ustach, odbijania, nie podrażnia jelit i chroni żołądek. Nawet osoby cierpiące na wrzody mogą śmiało stosować Cardivil.
Usuwa "osady"
Cardivil pomaga oczyścić organizm z cholesterolu. Składniki produktu pomagają rozbić cząsteczki cholesterolu przylegające do ścian naczyń krwionośnych. Kanał zostaje uwolniony dla swobodnego krążenia krwi. Organy są w stanie otrzymać wymaganą ilość krwi. Chrząstka ożywa, nasycona wilgocią i tlenem, aktywuje mechanizm regeneracji. Przywraca się elastyczność. W szyi, plecach i stawach znika strzelenie. Nie będziesz już odczuwać bólu w kolanach i palcach na zmianę pogody.
Cardivil to skarbnica ekstraktów ziołowych, które współdziałają w utrzymaniu czystości i elastyczności naczyń krwionośnych.
Znikają obrzęki. Nawet po całym dniu spędzonym na nogach - nogi nie puchną.
Dopływ krwi do skóry zostaje przywrócony - sieć naczyń krwionośnych i gwiazdki znikają. Żylaki stopniowo się zmniejszają, hemoroidy wysychają.
Więcej energii
W grę wchodzi ekstrakt z kwiatów i liści głogu. Wychwytuje „odłączone” cząsteczki cholesterolu i po połączeniu z nimi przekształca się w użyteczne lipoproteiny o dużej gęstości, które biorą udział w rozpadzie tłuszczów.
Cardivil upieka dwie pieczenie przy jednym ogniu - pomaga usunąć cholesterol z naczyń krwionośnych i stymulować prawidłowe spalanie tłuszczu. Dlatego czujesz potężny przypływ sił, chcesz się poruszać, oczy ci się błyszczą, masz uczucie i chęć podboju gór.
Łagodzi skurcze
Czosnek łagodzi skurcze naczyniowe. To jest „waleriana” dla naczyń krwionośnych. Łagodzi i rozluźnia naczynia krwionośne zwężone w wyniku braku przepływu krwi. Ciśnienie krwi powraca do normy płynnie i bezpiecznie. Ból głowy i szumy uszne ustępują, płuca i oskrzela pracują płynnie i łatwo. Nigdy więcej uczucia duszności.
Poprawia pracę serca
Naturalne ekstrakty trafia do naczyń krwionośnych w celu poszukiwania skrzepów krwi. Pomaga rozpuścić skrzepy krwi, zakrzepicę, a nawet drobne tętniaki. Zmywa osady wapnia w naczyniach, które powstały po zażyciu różnych środków.
Serce zaczyna pracować swobodnie. Bicie serca staje się coraz równiejsze. Arytmia i tachykardia nie będą Ci już przeszkadzać. Nagłe mrowienie w klatce piersiowej spowodowane przekrwieniem serca nie powraca, będziesz mógł zapomnieć o tym na zawsze.
Ryzyko zawału serca spada do zera.
Poprawia naczynia krwionośne
Hericium erinaceus łata ściany naczyń krwionośnych. Na mikrouszkodzeniach, w miejscach możliwych pęknięć naczyń, molekuły tego składnika “przyklejają się” niczym plaster. Mózg jest chroniony przed udarem. Jego komórki otrzymują pokarm i tlen, powstaje przyjemne uczucie lekkości w głowie.
Efekt motyla
Cardivil jest niczym trzepot skrzydeł motyla powodujący reakcję łańcuchową zapierających dech w piersiach zmian. Zaczynając od oczyszczenia nieczystości nagromadzonych przez dekady w naczyniach, krok po kroku, Cardivil uruchamia reakcję łańcuchową oczyszczającą organizm.
1 miesiąc stosowania Cardivil to jak ponowne narodziny
Łatwe przebudzenie
Budzisz się rano i z łatwością wstajesz z łóżka – nie musisz zmuszać się do wstania, przeciągając i pocierając swe sztywne nogi, chrzęszcząc plecami i szyją.
Rano ciało pełne jest energii i siły, ponieważ naczynia są całkowicie oczyszczone i w trakcie nocy wszystkie organy odpowiednio się odżywiły i wypoczęły. Żadna część ciała nie była pozbawiona dopływu krwi, nabierając moc na nowy dzień.
Pyszne śniadanie
Na śniadanie jesz kanapkę z grubą warstwą masła i czerwonym, chrupiącym boczkiem - a wątroba i żołądek sobie z nimi radzą. Koniec gorzkiego odbijania, bólu brzucha. Cardivil oczyścił naczynia odżywiające żołądek, teraz strawi nawet gwóźdź.
Bohaterska moc
Gdy opuszczasz dom, już nie musisz się martwić o nogach – chodzenie nie jest obciążeniem, możesz chodzić co najmniej cały dzień, a Twoje nogi nie męczą się i nie puchną. Sandały, buty, skarpety nie wrzynają się w spuchnięte nogi, jak sznurek w kiełbasę.
Absolutny spokój
Jesteś absolutnie spokojny i zrelaksowany. Już nie ma ciągłego bólu pożerającego Twoją świadomość, nie pozwalającego się skupić na niczym innym. Gdy nic nie boli, znajome rzeczy, dźwięki i zapachy grają z nowymi, dawno zapomnianymi kolorami.
Energia godna pozazdroszczenia
Nawet po ciężkim dniu w pracy wracasz do domu z czystym, lekkim umysłem. Mózg pracuje jak zegarek szwajcarski, wcale nie czujesz się zmęczony.
Dobry sen
A teraz, leżąc w łóżku, szybko i przyjemnie zapadasz w sen. Minęły już dni, kiedy wierciłeś się w łóżku o północy, czasem odwracając poduszkę, a sen nie przychodził. Teraz wszystko jest proste – Ty decydujesz, kiedy zasnąć, a organizm posłusznie wykonuje Twe polecenie.
Deficyt i program preferencyjny
- Cardivil, o ile nam wiadomo, zniknął z większości prywatnych aptek? Czemu?
- Niestety tak. Od początku tego roku Cardivil nie jest już dostępny w aptekach prywatnych.
Przyczyną jest chciwość wielu sieci, które zażądały od producenta zapłaty im ogromnej prowizji za każde sprzedane opakowanie Cardivil ! Napędzając i tak dużą marżę na cenę producenta (koszt Cardivil w niektórych prywatnych aptekach w Warszawie osiągnął tysiąc złotych), aptekarze chcieli nałożyć dodatkową opłatę.
Przedstawiciele aptek usprawiedliwiają - twierdzą, że taka dodatkowa opłata pozwala im przetrwać.  W końcu Cardivil to środek, które kupuje się 1 raz na kilka lat.  Ponadto po oczyszczeniu naczyń Cardivil osoba może rzadziej napotykać zwiększone ciśnienie, zawroty głowy i inne objawy upośledzonego krążenia. Ludzie mogą zmniejszyć ilość środków na ciśnienie, mogą pozbyć się bólu stawów bez użycia maści i żeli. Cardivil pomaga zmniejszyć ilość środków stosowanych do normalizacji poziomu cukru i eliminacji zakaźnych zmian w drogach oddechowych. A to prowadzi do strat dla aptek. Dlatego wymagają ustawienia jak najwyższej ceny Cardivil.
W rezultacie producent Cardivil rozwiązał umowy ze wszystkimi aptekami i przeszedł na sprzedaż przez Internet. Zasadniczo tak jest prawidłowo. Zastanówcie się: nie trzeba płacić czynszu za wynajem punktu handlowego, łapówki dla aptek nie są konieczne, by się tam dostać. Dlatego Cardivil jest teraz znacznie tańszy niż wtedy, gdy był sprzedawany przez pośredników.
Program preferencyjny „Czyste naczynia”
Wraz z izraelskimi kolegami nasze międzynarodowe stowarzyszenie uruchomiło preferencyjny program „Czyste naczynia”.
Każdy może złożyć wniosek i otrzymać Cardivil w nowej obniżonej cenie  137 PLN!
- Co zrobić, aby otrzymać produkt ze zniżką?
- Aby zamówić Cardivil w ramach programu, musisz spełnić następujące warunki:
Warunki otrzymania Cardivil:
- Jak długo potrwa program preferencyjny?
- Do wyczerpania zapasów Cardivil. Jednak opakowania produktu kończą się całkowicie w ciągu 3-4 tygodni. A to wszystko pomimo braku reklam w radiu i telewizji. Ludzie przekazują sobie informacje, polecają rodzinie i znajomym. Nawet my byliśmy zaskoczeni, że informacje o Cardivil zaczęły tak szybko się rozchodzić. Ostatni dzień, kiedy można będzie otrzymać Cardivil w ramach programu to 20.07.2022, włącznie.
Dlatego zalecam jak najszybsze złożyć wniosek o Cardivil. W tym roku z pewnością nie będzie powtórki programu.

Stanem na dzień 20.07.2022, w ramach programu pozostało:

21 szt.

KOMENTARZE

Jan S.

Kupiłem 2 miesięczną kurację za prawie 700 złotych. Było to w zeszłym roku, kiedy Cardivil jeszcze był dostępny w prywatnych aptekach. Szczerze mówiąc, nie żałuję! Nawet jeśli był drogi, to w tym samym roku tyle samo zaoszczędziłem na innych środkach. I czuję się dobrze, także pieniądze nie mają tu znaczenia. W wieku 52 lat czułem się jak staruszek. Zawsze miałem pod ręką tabletki i nie sądziłem, że dożyję do emerytury. Czułem, że głowa mi pęka i często myślałem, że lepiej by było, gdybym umarł... Ale ten środek sprawił, że w ciągu 2 miesięcy zapomniałem o nadciśnieniu, czuję się jak młody i zdrowy MĘŻCZYZNA (mam nadzieję, że wiecie, co mam na myśli)! Dlatego warto kupić ten środek nawet w zwykłej cenie, nie pożałujecie! Czuję, że w niedalekiej przyszłości Cardivil zostanie zakazany w Polsce, bo pozbawił zysku zbyt wiele firm.

Katarzyna B.

Cardivil to NAJLEPSZY ŚRODEK. Najpierw brałam różne znane środki. Brałam je od czasu do czasu, kiedy ciśnienie mi skakało i bolało mnie w klatce piersiowej. Wszystkie środki nie dały efektu. Wtedy mój znajomy polecił mi Cardivil. Cardivil pomógł mi niemal od razu, ciśnienie krwi spadło po krótkim czasie, ale dalej go stosowałam. W ciągu miesiąca zapomniałam o nadciśnieniu. Zapomniałam o żylakach, które prześladowały mnie od 10 lat! A nawet kobiecy problem też ustąpił. Czuję się wspaniale, jak w młodości!

Jagoda C.

Dziękuję! Udało mi się zamówić ze zniżką. Spróbuję.

Aneta

Zaryzykowałam i nie żałuję. Jeśli pojawią się problemy z naczyniami, polecam. Podczas stosowania Cardivil nie doświadczyłam skutków ubocznych. Jestem zadowolona z wyniku. Dostałam ze zniżką 50%! Serdecznie polecam!

Grażyna

Jestem bardzo wdzięczna za informacje o tym produkcie. Od dawna szukam czegoś takiego. Czekam z niecierpliwością na paczkę! Mam nadzieję, że mi pomoże! Dziękuję!

Agata

Ostatnio moja mama czuła, że drętwieją jej palce, a specjalista polecił jej oczyścić naczynia. Przepisał „statyny”, ale wyczytałam, że mogą powodować raka, więc nie chciałam ryzykować. Przypadkiem dowiedziałam się o Cardivil. Kupiłam kilka opakowań Cardivil i zapłaciłam gdzieś około 900 zł. Na wynik nie trzeba było długo czekać, po kilku dniach polepszył się nie tylko ogólny stan zdrowia, ale także skóra twarzy, włosy, paznokcie, w drugim tygodniu zniknęło uczucie mrowienia w palcach. Półtora miesiąc później odrętwienie całkowicie zniknęło, a ciśnienie krwi wróciło do normy. Czuje się świetnie, ma więcej energii, poprawiła jej się pamięć i stawy już jej nie bolą, nawet gdy pogoda jest brzydka. Ten środek jest cudowny, gorąco polecam!

Iwona K.

Kupiłam Cardivil na normalizację ciśnienia, bo codziennie wieczorem bolała mnie głowa, nawet środki przeciwbólowe nie pomagały. Później dowiedziałam się, że źródłem bólu było nadciśnienie. Jednak nie o to chodzi. Koleżanka poleciła mi Cardivil i udało mi się kupić go ze zniżką, jestem bardzo zadowolona. Po 2 miesiącach stałam się inną osobą! Wtedy uświadomiłam sobie, że przedtem, zanim oczyściłam żyły, to właściwie nie było życie! Nie cierpię na migreny, żylaki zniknęły, a co najważniejsze – SCHUDŁAM 10 KG! Od 94 kg do 84! Oto co znaczy normalizacja krążenia krwi. Zdecydowanie polecam wszystkim Cardivil!

Lucyna

Dziękuje za komentarz! Przez ponad rok drętwiały mi ręce. Dzięki Waszym opiniom wypróbuję ten Cardivil. Chcę oczyścić naczynia! Akurat szukałam naturalny produkt. Dziękuję!

Ewelina

Dzięki za artykuł! Znalazłam go we właściwym czasie. Ostatnio zbadałam cholesterol i specjalista przepisał mi statyny. Zanim je zastosuję, wypróbuję Cardivil, mam większe zaufanie do jego naturalnego składu.

Irena

Słyszałam o tej metodzie oczyszczenia naczyń krwionośnych już dawno, ale nie próbowałam... Skoro jest promocja, to chyba czas to zrobić :)

Katarzyna

Zaryzykowałam i nie żałuję. Jeśli macie problemy z naczyniami krwionośnymi, to polecam. Nie doświadczyłam skutków ubocznych, a wyniki są świetne.

Magda

Ja mam wysoki cholesterol, specjalista przepisał mi jakiś środek. Nie mogłam go brać nawet przez tydzień, bo wszystkie moje węzły chłonne napuchły, szczególnie na szyi, nie mogłam obracać głowy. Ponadto pogorszył mi się wzrok. Specjalista powiedział, że to są normalne skutki uboczne. Przepisał inny środek, ale boję się teraz go stosować. Teraz myślę o wypróbowaniu Cardivil, przecież jego naturalny skład wyklucza pojawienie się skutków ubocznych?

Mirosław

Cardivil to najlepszy sposób na pozbycie się cholesterolu! Nie miałem skutków ubocznych, bo jest to całkowicie naturalny produkt. Chyba że jakaś alergia może wystąpić i to bardzo rzadko.

Bartłomiej

Najlepszy środek na cholesterol to DIETA!

Renata

Dieta zapobiega gromadzeniu się cholesterolu, ale nie ma wpływu na starsze jego warstwy. Wierzcie mi, stosowałam wiele diet.

Jolanta

Całkowity cholesterol wynosił 6,8, bardzo dużo jak dla mnie. Miałam ciągłe zawroty głowy, wysokie ciśnienie i ogólne złe samopoczucie. W ciągu 2 miesięcy udało mi się obniżyć poziom do 3,4. A co najważniejsze moje samopoczucie się poprawiło! Jest to tak oczywiste, że nie potrzebuję już nawet żadnych badań. Uświadomiłam sobie, co znaczy, gdy krew nie jest już „zabrudzona”, gdy mózg pracuje doskonale :) Zauważam pozytywne zmiany w moim życiu.

Agnieszka

Dziękuję za informację! Chcę spróbować, mam dość nadciśnienia...

Jagoda

Potwierdzam każde słowo! Cardivil to doskonały środek, jeden z najtańszych i najskuteczniejszych! Jego działanie jest 10 razy dłuższe niż środków syntetycznych i nie powoduje skutków ubocznych.